[rev_slider wakacje]

Imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju imprez jeździeckich, takich jak rajdy konne czy podchody jeździeckie. Jesienią proponujemy tradycyjne hubertusy, a zimą białe szaleństwo podczas kuligów. Rajdy konne mogą mieć charakter weekendowego wypadu za miasto albo też pomysłem na spędzenie urlopu. Podchody jeździeckie natomiast to zupełnie nowy rodzaj imprezy- nasza propozycja jak inaczej jeszcze można się bawić na koniach… i z końmi. A już niedługo naszą ofertę wzbogacimy o imprezy jakimi są zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody i ujeżdżeniu- dla wszystkich tych, którzy chcieliby pobawić się w sport jeździecki.

Serdecznie zapraszamy!

Kontakt

Zapisy oraz informacje pod nr tel. 505-981-994

Kontakt
Godzinna jazda na ujeżdżalni czy w terenie już Ci nie wystarcza? A może chcesz uciec od codzienności na kilka dni? Albo zaplanować swój urlop inaczej niż zazwyczaj? A może tym razem w siodle? Tak po prostu wyjechać ze stajni w sobotę rano i wrócić w niedzielę wieczorem? Albo dopiero za tydzień?
My nazywamy to rajdem konnym!

W pobliżu naszego ośrodka rozciągają się Lasy Spalsko-Rogowskie (idealne na wyprawy konne po lesie), Niedaleko też mamy do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Ciekawym projektem jest także „Muzeum w Przestrzeni-wielokulturowe korzenie regionu łódzkiego”. W terenie wyznaczono cztery tematyczne szlaki: Pamięci (wojenny), Wytchnienia (przyrodniczy), Zadumy (kulturowy) i Łaknienia (kulinarny). Poznanie atrakcji turystycznych umożliwiają tablice informacyjne usytuowane na obszarze gmin: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów oraz Koluszki.

A co jeśli nie potrafisz jeździć konno? Już się rozmarzyłeś, ale umiejętności nie pozwalają Ci na udział? Nic nie szkodzi. Nawet jeśli nie jesteś wytrawnym jeźdźcem, możesz z powodzeniem być uczestnikiem takiej wyprawy podróżując powozem konnym.
Zapraszamy również do wzięcia udziału w naszym szkoleniu „ABC turystyki konnej” stworzonym z myślą o tych, którzy chcą się dobrze przygotować do aktywnego uprawiania tego rodzaju turystyki.

Nie chcesz organizować imienin po raz kolejny w domu lub restauracji? Twoje dziecko nie chce kolejnych urodzin w figloraju? A może by tak na powietrzu? W towarzystwie koni?
Zapraszamy na spotkanie z koniem!

W programie:
– „końskie opowieści”, czyli kilka słów o koniach i ich życiu wśród ludzi
– przejażdżki na koniach
– gry i zabawy z nagrodami
– ognisko

Oferta skierowana dla rodzin, grup znajomych, grup szkolnych. Czas pobytu ok. 6h.

Koszt:

grupy do 15 osób: 50 zł/os.

grupy 16-30 osób: 40 zł/os.

W przygotowaniu.
„Podchody” to nowa cykliczna impreza. Pierwsza edycja- „Wiosna 2013” odbyła się w Starym Folwarku w Tworzyjankach 20 kwietnia. Uczestnicy, podzieleni na dwie grupy, wyruszyli na kilka godzin w teren. Pierwsza grupa- uciekająca zostawiała na trasie wskazówki dla drugiej grupy- szukającej; część wskazówek zawierała zagadki do rozwiązania oraz ułożenia hasła końcowego, pozostałe zawierały ciekawostki i informacje dotyczące obszaru, na którym odbywała się impreza.

 

Ostatnie wpisy

Podsumowanie roku 2019

  • 31 grudnia, 2019

Dzisiaj ostatni dzień 2019 roku, a więc pora na małe podsumowanie.

ZAWODY WEWNĘTRZNECykl naszych wewnętrznych […]

  • Wakacje 2019

Wakacje 2019

  • 11 sierpnia, 2019

Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy cyklem Warsztatów Jeździeckich. Doskonaliliśmy umiejętności jeździeckie i uzupełnialiśmy je teorią, a […]

  • Wiosna 2019

Wiosna 2019

  • 31 maja, 2019

Kończy się najpiękniejszy miesiąc w roku- MAJ, pełen kwitnących rzepaków, wiśni i kasztanów 🙂 […]

  • Jesień 2018

Jesień 2018

  • 11 grudnia, 2018

W tym roku jesienna pogoda nas wyjątkowo rozpieszczała! Jak obiecaliśmy, nie zwolniliśmy tempa! Naszą […]

Najnowsze zdjęcia