[rev_slider spotkanie]

Jazda konna dla zaawansowanych

Sport jeździecki

Dla osób już bardziej doświadczonych, swobodnie poruszających się w trzech podstawowych chodach proponujemy naukę skoków przez przeszkody, przygotowanie do egzaminów na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką PZJ czy zawodów jeździeckich.

Podczas jazdy skokowej pracujemy na drągach, pokonujemy pojedyncze przeszkody, a także szeregi oraz linie przeszkód, w zależności od poziomu zaawansowania jeźdźca.

Lekcje przygotowujące do Odznak Jeździeckich obejmują zajęcia teoretyczne, ujeżdżeniowe oraz skokowe, zgodnie z programem Systemu Odznak Jeździeckich PZJ.

Osoby zainteresowane jeździectwem sportowym i udziałem w zawodach zapraszamy na treningi skokowe. Wszystkie zajęcia na parkurze prowadzi instruktor z uprawnieniami Polskiego Związku Jeździeckiego.

Jazda konna w terenie i rajdy konne

Spacer lub galop w terenie to z pewnością niesamowite wrażenia i marzenie każdego jeźdźca. Na wycieczki konne po zróżnicowanych terenie (głównie las, łąki i polne drogi, ale także jazda konna po pagórkowatym terenie) zapraszamy osoby swobodnie poruszające się w trzech chodach (stęp, kłus, galop).

Chcemy promować aktywny wypoczynek na łonie natury, w tym również turystykę konną na Łódzkim Szlaku Konnym. Wszystkich wytrwałych jeźdźców zapraszamy na rajdy konne. W pobliżu naszego ośrodka rozciągają się lasy idealne na wyprawy konne, Niedaleko też mamy do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Ciekawym projektem jest także „Muzeum w Przestrzeni-wielokulturowe korzenie regionu łódzkiego”. W terenie wyznaczono cztery tematyczne szlaki: Pamięci (wojenny), Wytchnienia (przyrodniczy), Zadumy (kulturowy) i Łaknienia (kulinarny). Poznanie atrakcji turystycznych umożliwiają tablice informacyjne usytuowane na obszarze gmin: Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów oraz Koluszki.

Cennik:

jazda skokowa 70 zł/ 60 minut
przygotowanie do Brązowej Odznaki Jeździeckiej 70 zł/ 60 minut
przygotowanie do Srebrnej Odznaki Jeździeckiej 80 zł/ 60 minut
wyjazd w teren 110 zł/ 120 minut
Karnety:
jazda skokowa 350 zł/ 6 zajęć
przygotowanie do Brązowej Odznaki Jeździeckiej 350 zł/ 6 zajęć
przygotowanie do Srebrnej Odznaki Jeździeckiej 400 zł/ 6 zajęć

Kontakt

Zapisy oraz informacje pod nr tel. 505-981-994

Kontakt

Ostatnie wpisy

  • Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

  • 29 marca, 2022

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z końmi:Przy zapisie do końca marca rabat 100 zł 

W programie:- […]

  • Nowy początek 2021

Nowy początek 2021

  • 27 września, 2021

Obecny rok jest dla Nas bardzo wyjątkowy, a to za sprawą przeprowadzki w nowe […]

Podsumowanie roku 2019

  • 31 grudnia, 2019

Dzisiaj ostatni dzień 2019 roku, a więc pora na małe podsumowanie.

(więcej…)