Wakacje już za nami, a więc czas na podsumowanie ostatnich tygodni.

Po kilkuletniej przerwie, poświęconej na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych cennych doświadczeń, wznowiliśmy naszą działalność jeździecką.

W czerwcu do naszego stadka dołączyła Lola, nieduża hucułka o nieco krnąbrnym usposobieniu. Pomimo to, szybko została ulubienicą wielu młodych (i nie tylko) jeźdźców. Większość zajęć odbywała się na ujeżdżalni, gdzie szlifowaliśmy Wasze umiejętności: stabilny dosiad, prawidłowy najazd na przeszkodę (tutaj było nad czym pracować) i nie tylko.

Na zakończenie wakacji udało nam się zorganizować rajd konny. Wspaniale spędzony czas, w miłym towarzystwie, przy idealnej pogodzie (nie za zimno, nie za gorąco, bez deszczu)- to marzenie każdego jeźdźca. W Galerii znajdziecie krótką fotorelację z minionych tygodni. A aktualności i najświeższe informacje zamieszczamy również na naszym facebook’owym profilu.

Rok szkolny już się zaczął, ale my oczywiście nie zwalniamy tempa. Jeździmy cały rok, codziennie. Można umawiać się na zajęcia telefonicznie (również sms-y), poprzez nasz profil na Facebook’u czy Messenger.

Serdecznie zapraszamy!