Przygotowanie do kursu instruktorskiego (dającego uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna)
„Kurs na określony stopień szkoleniowy nie jest kursem nauki jazdy konnej. Kandydaci do zawodu instruktora lub trenera przystępują do kursu z określonym poziomem umiejętności praktycznych” (www.pzj.pl)


Chcesz zostać instruktorem jeździectwa?
Chcesz dobrze przygotować się do kursu, dzięki któremu uzyskasz niezbędne uprawnienia?
Proponujemy szkolenie przygotowawcze, podczas którego pomożemy Ci przygotować się do wymagań stawianych na kursach instruktorskich. O przyjęciu na kurs decyduje wynik egzaminu wstępnego- z nami dobrze się do niego przygotujesz!W programie m.in.:

– jazda konna 2 razy dziennie (filmowanie jazd i późniejsze omawianie nagrań),
– planowanie jednostki lekcyjnej, przygotowanie do roli instruktora
– usystematyzowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej jaką powinny posiadać osoby przystępujące do kursu instruktorskiego z jazdy konnej

Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku lub też w systemie weekendowym. Szczegółowy terminarz ustalamy indywidualnie. Pracujemy w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych.
Koszt szkolenia: 640zł (ok. 16h)

W cenie jest ubezpieczenie NNW; cena nie obejmuje kosztów wyżywienia i zakwaterowania- ustalamy je indywidualnie w zależności od miejsca szkolenia.