Warning: Use of undefined constant body_text_color - assumed 'body_text_color' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/equipass/domains/equipassion.com.pl/public_html/wp-content/themes/Avada/shortcodes.php on line 160

Warning: Use of undefined constant primary_color - assumed 'primary_color' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/equipass/domains/equipassion.com.pl/public_html/wp-content/themes/Avada/shortcodes.php on line 163

[rev_slider wakacje]

Szkolenia jeździeckie

Wszystkim, którzy preferują bardziej zorganizowaną formę zajęć proponujemy różnego rodzaju tematyczne szkolenia jeździeckie. Do wyboru mamy zajęcia o charakterze zarówno rekreacyjno-turystycznym („ABC turystyki konnej”) jak i już bardziej sportowym („Wstęp do dresażu” oraz szkolenie przygotowujące do egzaminu na Brązową Odznakę Jeździecką). Terminarz poszczególnych zajęć ustalamy indywidualnie, w zależności od Waszych preferencji czasowych. Mogą się odbywać przez kilka następujących po sobie dni lub też np. raz w tygodni. Ważne jest, aby odstępy pomiędzy zajęciami nie były zbyt odległe. Szkolenia mogą również odbywać się indywidualnie albo w niewielkich, maksymalnie 4-osobowych grupach. Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie jeździeckie „ABC turystyki konnej”
Lubisz aktywnie wypoczywać? Chętnie wybrałbyś się na rajd konny, ale nigdy nie miałeś okazji obcować z końmi? To szkolenie jest właśnie dla Ciebie! To nie tylko jazda konna, ale także zajęcia teoretyczno- praktyczne. A wszystko po to, byś wiedział jak bezpiecznie poruszać się na szlaku.
Zakres tematyczny zajęć:
– zasady BHP w stajni, na ujeżdżalni i w terenie
– podstawowe informacje o koniu, jego budowa, zachowanie, utrzymanie (czyli co musimy wiedzieć jakbyśmy chcieli mieć swojego własnego wierzchowca)
– budowa i pielęgnacja sprzętu jeździeckiego (te wszystkie paski i paseczki, dziwne nazwy- co to jest, jak i do czego…?)
– przygotowanie jeźdźca i konia do jazdy
– turystyka konna w Polsce, Łódzki Szlak Konny, Towarzystwo Wspierania Turystyki Konnej, przygotowanie do rajdu

Szkolenie obejmuje 8 zajęć teoretyczno- praktycznych oraz 8 zajęć z jazdy konnej.
Koszt szkolenia- 500 zł (16 h)

Oglądasz występy Anky Van Grunsven i marzysz, żeby jeździć jak ona? Chciałbyś zacząć, ale nie wiesz gdzie albo nie stać Cię na znanych, ale drogich trenerów. Dosiad, półparada, zebranie, impuls, przepuszczalność? O co w tym wszystkim chodzi? Na zwykłej jeździe rekreacyjnej się tego nie dowiesz. „Wstęp do dresażu” to cykl 10 treningów ujeżdżeniowych obejmujący podstawy tej dyscypliny.

Koszt: 600 zł (10 zajęć)

Egzamin na Brązową Odznakę Jeździecką mogą zdawać wszystkie osoby, które posiadają odpowiednie umiejętności oraz wiedzę dotyczącą koni. Zdany egzamin jest niezbędny, aby móc aktywnie uprawiać sport jeździecki i brać udział w profesjonalnych (dla zarejestrowanych zawodników) zawodach jeździeckich. Ale do egzaminu mogą przystąpić również wszystkie te osoby, które uprawiają jeździectwo amatorsko i mają np. ochotę sprawdzić poziom swoich umiejętności. Zapraszamy na szkolenie przygotowujące do takiego egzaminu, które obejmuje zarówno przygotowanie do części teoretycznej, jak i praktycznej: próby ujeżdżeniowej oraz skokowej.

Koszt: 350 zł (6 zajęć)

Przygotowanie do kursu instruktorskiego (dającego uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna)
„Kurs na określony stopień szkoleniowy nie jest kursem nauki jazdy konnej. Kandydaci do zawodu instruktora lub trenera przystępują do kursu z określonym poziomem umiejętności praktycznych” (www.pzj.pl)
Chcesz zostać instruktorem jeździectwa?
Chcesz dobrze przygotować się do kursu, dzięki któremu uzyskasz niezbędne uprawnienia?
Proponujemy szkolenie przygotowawcze, podczas którego pomożemy Ci przygotować się do wymagań stawianych na kursach instruktorskich. O przyjęciu na kurs decyduje wynik egzaminu wstępnego- z nami dobrze się do niego przygotujesz!

W programie m.in.:

– jazda konna 2 razy dziennie (filmowanie jazd i późniejsze omawianie nagrań),
– planowanie jednostki lekcyjnej, przygotowanie do roli instruktora
– usystematyzowanie wiedzy teoretycznej i praktycznej jaką powinny posiadać osoby przystępujące do kursu instruktorskiego z jazdy konnej

Zajęcia prowadzimy od wtorku do piątku lub też w systemie weekendowym. Szczegółowy terminarz ustalamy indywidualnie. Pracujemy w małych grupach, maksymalnie 4-osobowych.
Koszt szkolenia: 640zł (16 h)

W cenie jest ubezpieczenie NNW; cena nie obejmuje kosztów wyżywienia i zakwaterowania- ustalamy je indywidualnie w zależności od miejsca szkolenia.

Kontakt

Zapisy oraz informacje pod nr tel. 505-981-994

Kontakt

Ostatnie wpisy

  • Wakacje w siodle

Wakacje w siodle

  • 29 marca, 2022

Zapraszamy na wakacyjne zajęcia z końmi:Przy zapisie do końca marca rabat 100 zł 

W programie:- […]

  • Nowy początek 2021

Nowy początek 2021

  • 27 września, 2021

Obecny rok jest dla Nas bardzo wyjątkowy, a to za sprawą przeprowadzki w nowe […]

Podsumowanie roku 2019

  • 31 grudnia, 2019

Dzisiaj ostatni dzień 2019 roku, a więc pora na małe podsumowanie.

(więcej…)