[rev_slider wakacje]

Wakacje z koniem

Nie lubisz tradycyjnych obozów jeździeckich? Preferujesz wypoczynek w spokojnej okolicy na łonie natury? W małych grupach, kameralnej atmosferze? Wakacje spędzone w towarzystwie naszych koni to coś w sam raz dla Ciebie. Zajęcia prowadzimy w małych, maksymalnie 10-osobowych grupach. W zależności od poziomu zaawansowania grupy, zajęcia odbywają się na terenie ośrodka bądź w terenie.

Na wakacyjne turnusy zapraszamy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. To propozycja także dla rodziców z dziećmi! Gorąco zachęcamy do udziału grupy przyjaciół i znajomych! Szczegółowy program ustalamy indywidualnie dla każdej grupy- u nas nie ma miejsca na rutynę! 

Głównym punktem programu są zajęcia z końmi, ale w każdej grupie mogą one wyglądać zupełnie inaczej!
W zależności od poziomu umiejętności uczestników układamy kadryle, skaczemy przez przeszkody (dla osób początkujących konkurs w skokach bez koni), bawimy się w terenie w podchody jeździeckie, a na zakończenie  rywalizujemy w „obozowych” zawodach! 

A jeśli siły i chęci pozwolą, to nasz czas wypełniają również inne gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, wieczory filmowe oraz ogniska! 

Zajęcia prowadzimy w naszym ośrodku w niewielkiej miejscowości Wola Drzewiecka koło Lipiec Reymontowskich (powiat skierniewicki, woj. łódzkie).

Kontakt

Zapisy oraz informacje pod nr tel. 505-981-994

Kontakt