Kończy się najpiękniejszy miesiąc w roku- MAJ, pełen kwitnących rzepaków, wiśni i kasztanów 🙂 A u nas cały czas coś się dzieje…. Na początek trochę powspominamy….

Zima w tym roku była dla nas dosyć łaskawa. Udało nam się zrealizować wszystkie zaplanowane zajęcia, w tym Warsztaty Jeździeckie podczas Ferii zimowych, choć czasem podłoże i warunki pogodowe mocno zniechęcały do jazdy. Tym bardziej jesteśmy z Was dumni, że się nie poddawaliście!

W marcu nasze stadko powiększyło się o kolejnego konika. Klacz huculska Omega- nieco charakterna, ale bardzo wygodna- już znalazła swoich wielbicieli 🙂

W marcu również rozpoczęliśmy cykl naszych wewnętrznych zawodów jeździeckich, podczas których nasi podopieczni mogą sprawdzić swoje umiejętności. Do tej pory odbyły się trzy edycje, a kolejna (i zarazem ostatnia przed wakacjami) odbędzie się w połowie czerwca.
Medale i statuetki dla naszych uczestników zapewnia firma Artal
(https://www.artal.co/), a nagrody i upominki przygotowuje dla nas firma Twój Motyw https://www.twojmotyw.pl/.

A w najbliższym czasie planujemy, poza wspomnianymi już zawodami, Warsztaty Jeździeckie na początku wakacji, rajd konny w długi weekend czerwcowy, a także wielodniowy rajd wakacyjny na Jurę Krakowsko- Częstochowską 🙂

Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebook’u, na którym jeszcze więcej aktualności! Można się kontaktować z nami telefonicznie, sms-owo, mailowo, za pośrednictwem Fb i Messenger’a.
Do zobaczenia na zajęciach ! 😉